Dramatiškai pratęsimą išplėšusi Motiejūno komanda krito Stambule

Donatas Motiejūnas. Monaco Facebook nuotr.

Donato Motiejūno atstovaujama „AS Monaco“ ekipa Eurolygoje patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Ketvirtadienį Stambule vykusiose rungtynėse vietos „Fenerbahče“ prieš „Monaco“ šventė dramatišką pergalę po pratęsimo 98:94.

Po prieš „Žalgirį“ patirto sutriuškinimo Stambulo komandai tai buvo jau trečia Eurolygos pergalė iš eilės.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Scottie Wilbekinas, surinkęs 21 tašką, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 3 kamuolius. Nigelas Hayesas pridėjo 18 tšk.

Po pergalės namuose „Fenerbahče“ ekipa po šios Eurolygos savaitės žemiau antros vietos nenukris.

Ketvirto kėlinio pabaigoje „Fenerbahče“ pirmavo 84:78, tačiau paskutinių 2 minučių atkarpą „Monaco“ laimėjo 6:0, o pratęsimą išplėšė Johnas Brownas, pelnęs dvitaškį likus 0,04 sek.

Pratęsimas taip pat klostėsi dramatiškai. Likus 10 sek. iki pabaigos Mike’as Jamesas pelnė tritaškį ir priartino „Monaco“ per du taškus – 94:96. Visgi tuomet „Fenerbahče“ pergalę įtvirtino Guduričius, pataikęs abi baudas.

„Monaco“ gretose rezultatyviausiai žaidė Jamesas, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Motiejūnas pasižymėjo 11 taškų, 2 atkovotais kamuoliais ir 1 rezultatyviu perdavimu.