Drama Monake: Motiejūno komanda vos nepaspragino Eurolygos lyderių

Twitter nuotr.

Pirmosiose dvigubos Eurolygos savaitės rungtynėse užfiksuota tikra drama – ketvirtajame kėlinyje Eurolygos lyderius triuškinusi Donato Motiejūno „AS Monaco“ ekipa buvo netoli pergalės.

Devintojo turo rungtynėse „AS Monaco“ namuose po dramatiškos kovos 93:96 nusileido Eurolygos lyderei „Fenerbahce“.

Po trijų kėlinių Turkijos čempionai pirmavo 79:60 ir buvo beveik užsitikrinę pergalę, tačiau ketvirtajame kėlinyje Motiejūno klubas kilo į lemiamą spurtą.

Paskutinį ketvirtį „AS Monaco“ laimėjo 16 taškų skirtumu (33:17), tačiau rungtynių pabaigoje, kuomet prasidėjo taškų lenktynės nuo baudų metimo linijos, Saša Obradovičiaus komandai tiesiog pristigo laiko.

Paskutinėje atakoje Mike’as Jamesas galėjo išlyginti rezultatą tolimu metimu, tačiau šis skriejo pro šalį.

„Fenerbahce“ ekipai tai buvo trečioji pergalė iš eilės. Apskritai Eurolygoje Dimitrio Itoudžio žaidėjai yra patyrę vos vieną pralaimėjimą ir su 8 pergalėmis užtikrintai karaliauja Eurolygos lentelės viršūnėje.

Savo ruožtu Monako ekipa namuose patyrė pirmą pralaimėjimą. 6 pergales ir 3 nesėkmes turinti Motiejūno komanda rikiuojasi trečioje Eurolygos vietoje.

Nors ketvirtajame aikštėje Motiejūnas pasirodė tik išsibaudavus Donta Hallui, lietuviui rungtynės buvo solidžios. Per 16 min. jis pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir perėmė 1 kamuolį.

„Fenerbahce“ komandoje rezultatyviausiai žaidė buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas, įmetęs 21 tašką (3/8 dvit., 4/5 trit., 3/3 baudų metimai) ir atkovojęs 5 kamuolius.