Drama Denveryje: „Nuggets“ metimu paskutinę sekundę palaužė „Lakers“

Pergalingas Jamalo Murray metimas (Scanpix nuotr.)

Neįtikėtiną pergalę NBA atkrintamosiose varžybose pasiekė galingą trigubą surinkusio Nikola Jokičiaus Denverio „Nuggets“.

Jamalas Murray pataikė sudėtingą metimą aidint rungtynių pabaigos sirenai ir išplėšė savo komandai pergalę 101:99 prieš Los Andželo „Lakers“.

Kalifornijos valstijos krepšininkai po pirmos mačo dalies turėjo 15 taškų pranašumą. LeBrono Jameso, Anthony Daviso ir D’Angelo Russello vedama „Lakers“ pirmavo beveik visas rungtynes, kol likus žaisti kiek daugiau nei minutę tritaškiu rezultatą išlygino Michaelas Porteris – 95:95.

Russellas įmetė taškus parsiveržęs , tačiau netrukus Murray baudų metimais rezultatą vėl išlygino. Lebronas prasiveržęs vėl išvedė savo komandą į priekį, tačiau Murray tolimu dvitaškiu vėl atstatė pusiausvyra, o žaisti buvo likę pusė minutės.

Iniciatyvos ėmėsi Jamesas ir suklaidinęs varžovą visiškai laisvas metė iš toli. Metimas tikslo nepasiekė ir Denverio komandai buvo likusios 16 sekundžių. To pakako, kad aidint rungtynių sirenai Murray pataikytų sudėtingą metimą per Daviso rankas.

„Nuggets“ išplėšė dramatišką pergalę ir serijoje jau pirmauja 2:0. Kitos dvi rungtynės bus žaidžiamos Los Andžele.

Nugalėtojams žvėrišką trigubą dublį surinko Jokičius. Serbas įmetė 27 taškus, sugriebė 20 kamuolių ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų. Porteris pridėjo 22 taškus, o mačo pabaigos herojus Murray pridėjo 20 taškų (9/19 dvit., 0/5 trit.).

„Lakers“ liūto dalį taškų surinko 3 žaidėjai. Davisas įmetė 32 taškus (14/18 dvit.) ir pridėjo 11 nuimtų kamuolių. LeBronas pridėjo 26 taškus ir 12 reuzltatyvių perdavimų, o Russellas surinko 23 taškus.

Denverio krepšininkai iškovojo pergalę nepaisant prasto taiklumo atakuojant iš toli. Tikslą pasiekė vos 8 jų tritaškiai iš 34 (23,5 proc.). „Lakers“ žaidėjai realizavo 13 tolimų metimų iš 30 (43,3 proc.).