Dovanėlės „Man City“: „Arsenal“ įveikusi „Aston Villa“ beldžiasi į Čempionų lygą

Aston Villa futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Pepo Guardiolos „Manchester City“ ekipa 32-ajame „Premier“ lygos ture sulaukė puikių dovanėlių – sekmadienį pralaimėjimus patyrė ir „Liverpool“, ir „Arsenal“ komandos.

Pirmieji sekmadienį į kovą stoję Jurgeno Kloppo auklėtiniai netikėtai namuose 0:1 krito prieš Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.

Vienintelis rungtynių įvartis į „Liverpool“ vartus krito 14-ą minutę, kuomet Tyricko Mitchello perdavimą sėkmingai uždarė Eberechi Eze.

Šį sezoną „Liverpool“ ekipa „Anfield“ stadione per visus turnyrus nebuvo pralaimėjusi nė vienerių rungtynių.

Tuo metu „Crystal Palace“ tapo pirma „Premier“ lygos komanda nuo 2021 m., sugebėjusia ne tik įveikti „Liverpool“ jų namų stadione, bet dar tai padaryti išsaugant „sausus“ vartus.

Dar prieš šį mačą Londono klubas buvo vienintelis, Jurgeną Kloppą „Liverpool“ stadione ant menčių parklupdęs daugiau nei kartą.

Pralaimėjimą sekmadienį patyrė ir Mikelio Artetos treniruojama „Arsenal“ komanda, 0:2 kritusi prieš „Aston Villa“ ekipą.

Du lemtingus dūrius buvusiai Unai Emery komandai „Aston Villa“ smeigė 84 ir 87 minutėmis, kai pasižymėjo atakų lyderiai Leonas Bailey ir Ollie Watkinsas.

Prieš šią akistatą „Arsenal“ buvo laimėjusi 10 iš pastarųjų 11 „Premier“ lygos rungtynių.

Sekmadienį pirmoje turnyrinės lentelės vietoje pasitikusią „Man City“ iš šios pozicijos galėjo išstumti ir „Liverpool“ ir „Arsenal“. Visgi dabar šios komandos nuo Guardiolos ekipos atsilieka 2 taškais.

Tuo metu „Aston Villa“ pergalė leido priartėti prie Čempionų lygos. Emery komanda už trimis taškais atsiliekančią „Tottenham“ ekipą yra sužaidusi rungtynėmis mažiau, tačiau „Tottenham“ per artėjančius 6 mačus dar teks susigrumti su „Arsenal“, „Chelsea“, „Liverpool“ ir „Manchester United“ ekipomis.