Dončičiaus sprendimas dėl žaidimo rinktinėje – netrukus

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Luka Dončičius (Scanpix nuotr.)

Dalaso „Mavericks“ komandos žvaigždė Luka Dončičius prisistatė Slovėnijoje, tačiau jo žaidimą olimpinėje atrankoje kol kas gaubia nežinia.

Ji prasisklaidys jau netrukus, kai Slovėnijos krepšinio vedliui bus atlikta medicininė apžiūra.

„Jis turėjo labai sudėtingą sezoną. Nors jis buvo sėkmingas, Luka nėra patenkintas tuo, kaip jis baigėsi. Jam reikia laiko susidėlioti mintims. Labai norime, kad jis prisijungtų prie mūsų, net jeigu jis atvyktų tiesiai į Atėnus“, – apie Dončičiaus situaciją kalbėjo slovėnų strategas Aleksandras Sekuličius.

Pasak Slovėnijos žiniasklaidos, Dončičius į tėvynę atvyko šeštadienį ryte. Visgi „Mavericks“ gynėjas vengė bendravimo su žurnalistais ir fanais. Slovėnai prideda, jog taip gynėjas elgėsi dėl suplanuoto vizito pas medikus.

NBA finalo serijoje pasirodė pranešimai, jog Dončičius prieš „Celtics“ žaidė padedamas nuskausminamųjų, o sezono metu slovėnas kelis kartus buvo patyręs čiurnos traumas.

Kol kas dėl Dončičiaus dalyvavimo olimpinėje atrankoje yra daug klaustukų, tačiau slovėnams kiek daugiau pozityvo turėjo įpūsti „Mavericks“ generalinio direktoriaus Nico Harrisono žodžiai.

„Kol jis paeis, Dončičius tikrai žais už Slovėniją“, – teigė Harrisonas.

Pasidalinti