Donatas Motiejūnas – Prancūzijos čempionas

Donatas Motiejūnas. „Monaco“ facebook nuotr.

Donatas Motiejūnas su „Monaco“ klubu iškovojo Prancūzijos čempionato nugalėtojo titulą. Lietuvio padedama ekipa išvykoje 92:85 įveikė Paryžiaus „Metropolitans 92“ su Victoru Wembanyama.

„Monaco“ ekipa finalo seriją laimėjo sausu rezultatu 3-0 ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo šalies pirmenybių čempionės titulą.

32 metų Motiejūnui tai buvo antras nacionalinių pirmenybių čempiono titulas karjeroje. Pirmą jis pasiekė žaisdamas Lenkijoje Gdynės komandoje.

Paskutinėse finalo rungtynėse D-Mo pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų per 18 žaistų minučių.

Nugalėtojams daugiausiai po 22 surinko Jaronas Blossomgame’as ir Jordanas Loydas.

Aikštės šeimininkų gretose su 22 taškais rezultatyviausias buvo Wembanyama. Išskirtinis talentas toliau karjerą tęs NBA lygoje. Prancūzą pirmuoju šaukimu pasirinkti turėtų San Antonijaus „Spurs“.

„Monaco“ komandai čempionato auksas vainikavo ir taip istorinį sezoną – Eurolygoje užimta trečia vieta, laimėta ir Prancūzijos taurė.