Dominavusiam Valančiūnui – ir pergalė, ir trenerio komplimentai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Willie Greeno auklėtiniai Hiustone 110:99 patiesė vietos „Rockets“ krepšininkus.

Į ketvirtą kėlinį „Pelicans“ žengė turėdama 5 taškų pranašumą, tačiau jį pradėjo atkarpa 15:0 ir šovė į priekį 20 taškų (99:79), o rimto deficito „Rockets“ panaikinti jau nepajėgė.

Kovą dėl kamuolių „Pelicans“ šiąnakt laimėjo net 56:29.

Puikiai žaidęs Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį – 25 taškus, 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir bloką.

„Šiandien žaidėjai atliko puikų darbą. Susikurdavome geras progas metimams arba atakas užbaigdavome po krepšiu. Privalome paminėti Joną, jis mus šiandien užkūrė. Jis buvo fantastiškas ir padarė viską, kad laimėtume“, – JV pagyrė „Pelicans“ strategas.

Tai buvo rezultatyviausios centro iš Lietuvos rungtynės nuo gruodžio 16 d., kai žaisdamas prieš Šarlotės „Hornets“ sumetė 26 taškus. Dvigubą dublį js surinko 25-ą kartą šiame sezone.

Valančiūnui aikštlėje geriausiai talkino Brandonas Ingramas, sumetęs 24 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių, CJ MCCollumas pridėjo 19 taškų.

„Rockets“ komandoje sunkiai sustabdomas buvo 31 tašką, 4 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus surinkęs gynėjas Jalenas Greenas.

Pasidalinti