Dominavęs Edwardsas „Suns“ žvaigždyno sezoną pakabino ant siūlo

Mike'as Conley ir Anthony Edwardsas (Scanpix nuotr.)

Anthony Edwardsas sužaidė dar vienerias nuostabias rungtynes, o jo vedama Minesotos „Timberwolves“ komanda atsidūrė per pergalę nuo Vakarų konferencijos pusfinalio.

Šeštadienio rytą Chriso Fincho auklėtiniai išvykoje be didesnių problemų 126:109 susitvarkė su Finikso „Suns“ krepšininkais.

Po šios pergalės „Timberwolves“ serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-0. Lemiamomis tapti galinčios rungtynės Finikse bus žaidžiamos naktį iš sekmadienio į pirmadienį, 04:30 val. Lietuvos laiku.

Jeigu „Suns“ pavyks išvargti pergalę, penktasis mačas bus žaidžiamas Minesotoje.

Dar trečio kėlinio pradžioje komandas teskyrė 5 taškai (63:58), tačiau tuomet „Timberwolves“ spurtavo 20:4 ir įgijo užtikrintą pranašumą – 83:64. Ketvirčio pabaigoje ir ketvirtojo kėlinio pradžioje Minesotos komanda darkart 11:2 ir įgijo rekordinę 24 taškų persvarą – 97:73.

Jei Kevino Duranto ir Devino Bookerio kariauna dar tikėjosi sugrįžti į mačą, visas viltis užpūtė Edwardsas, per ketvirtą kėlinį suvertęs 18 taškų.

Antras geriausias karjeros rungtynes (pernai į „Nuggets“ krepšį buvo suvertęs 41 tašką) atkrintamosiose sužaidęs Edwardsas iš viso surinko 36 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jam tai buvo 7 atkrintamųjų rungtynės karjeroje, per kurias pavyko pasiekti 30 taškų ribą. Pagal šį pasiekimą jaunuolis pakartojo Kevinui Garnettui priklausiusį komandos rekordą.

Labiausiai 22-ejų žvaigždei rungtynėse gelbėjo centrai. Rudy Gobertas pasižymėjo 19 taškų ir 14 atkovotų kamuolių, Karlas-Anthony Townsas – 18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

„Suns“ komandą į priekį vedė 28 taškus surinkęs Bradley Poolas, Durantas pelnė 25 taškus, Bookeris – 23 taškus ir 8 rezultatyvius perdavimus.