Motiejūnas vedė „Monaco“ į pergalę Prancūzijos atkrintamųjų starte

Donatas Motiejūnas (AS Monaco Basket X nuotr.)

Donatas Motiejūnas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, o jo atstovaujama „Monaco“ pergale pradėjo Prancūzijos lygos atkrintamąsias varžybas.

Reguliaraus sezono nugalėtojai pirmose ketvirtfinalio rungtynėse 85:78 susitvarkė su „Le Portel“ ekipa.

Be naudingiausio Eurolygos sezono žaidėjo Mike’o Jameso rungtyniavusią Monako komandą į pergalę vedė Motiejūnas. Lietuvis per 24 žaidimo minutes surinko 17 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 3/6 baud.) ir pridėjo 4 atkovotus kamuolius.

Jaronas Blossomgame’as pridėjo 16, Alpha Diallo – 12, Ellie Okobo – 11, o Jordanas Lloydas – 10 taškų.

Varžovų komandoje Ivanas Fevrier surinko 15, o Bastienas Vautieras pridėjo 13 taškų.

„Monaco“ po trijų kėlinukų turėjo solidų 17 taškų pranašumą, tačiau paskutinį ketvirtį svečiai laimėjo 28:18 ir išvengė sutriuškinimo.