Detroite – „Nuggets“ pergalė be iki pertraukos išvarytų Jokičiaus ir trenerio

Nikola Jokičius (Scanpix nuotr.)

Dar iki pertraukos išvaryti Nikola Jokičius ir treneris Michaelas Malone’as nesutrukdė Denverio „Nuggets“ ekipai nutraukti dviejų iš eilės pralaimėjimų serijos.

Naktį iš pirmadienio į antradienį „Nuggets“ po atkaklios kovos 107:102 pranoko Detroito „Pistons“ krepšininkus.

Pirmąją techninę pražangą Jokičius užsidirbo už argumentus su teisėjais dar pirmajame kėlinyje. Dar kartą į konfliktą įsivėlęs serbas galiausiai buvo išsiųstas į rūbinę, kai iki pirmosios rungtynių dalies finišo buvo likusi 1 minutė ir 22 sekundės.

Tuo metu Malone’as dėl tos pačios priežasties iš aikštelės pašalintas dar anksčiau.

„Manau, kad jis buvo sunerimęs dėl manęs, todėl nusprendė ir pats būti pašalintas“, – po mačo apie savo ir Jokičiaus išvarymą kalbėjo Malone’as.

Tačiau net ir be Malone’o, Jokičiaus bei traumuoto Jamalo Murray „Nuggets“ sugebėjo iškovoti pergalę. Dar likus pustrečios minutės „Pistons“ pirmavo 101:99, tačiau tuomet NBA čempionai spurtavo 8:2 ir iškovojo pergalę.

Detroito krepšininkams tai buvo 12 pralaimėjimas iš eilės.

Prie „Nuggets“ pergalės svariausiai prisidėjo Reggie Jacksonas, pelnęs 21 tašką ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Kentaviousas Caldwellas-Pope’as pridėjp 20 taškų, Michaelas Porteris surinko dvigubą dublį – 14 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Jokičius iki pašalinimo buvo spėjęs surinkti 9 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“ gretose išsiskyrė 27 taškus ir 9 rezultatyvius perdavimus surinkęs Cade’as Cunninghamas.