Detroite – monstriškas Sabonio trigubas dublis ir 47 taškus per kėlinį praleidusių „Kings“ triumfas

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis surinko triuškinantį trigubą dublį, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa užtikrintai įveikė NBA autsaiderius.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Mike’o Browno auklėtiniai lengvai 131:110 pranoko blogiausią NBA komandą Detroito „Pistons“.

Sabonis iš viso aikštėje praleido 38 minutes, per kurias surinko 37 taškus, 10 atkovotų kamuolių, 13 rezultatyvių perdavimų ir 3 perimtus kamuolius.

Tai yra rezultatyviausias 27-erių lietuvio trigubas dublis karjeroje. Prieš tai jo rezultatyviausias trigubas dublis buvo su 36 taškais 2020/2021 m. sezone prieš Minesotos „Timberwolves“.

Šį sezoną „Kings“ lyderis yra surinkęs 9 trigubus dublius.

Tuo metu pačiai Sakramento komandai iškovoti galingos pergalės nesutrukdė net ir tai, jog pirmajame kėlinyje ji praleido 47 taškus ir turėjo 20 taškų deficitą – 47:27.

Antrajame kėlinyje jau patys „Kings“ pradėjo dominuoti ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 2 taškų persvarą – 67:65. Trečiajame kėlinyje „Pistons“ dar laikėsi, tačiau ketvirtajame Browno auklėtiniai keliais spurtais užsitikrino pergalę.

„Pistons“ per 37 mačus yra sukrapščiusi viso labo 3 pergales ir yra blogiausia komanda visoje NBA. Šį sezoną Detroito ekipa pakartojo ir ilgiausios pralaimėjimų serijos rekordą, kai prapylė net 28 mačus iš eilės.

Saboniui šiąnakt geriausiai talkino 32 taškus surinkęs Keeganas Murray, 26 pridėjo De’Aaronas Foxas, 20 – Malikas Monkas.

„Pistons“ gretose rezultatyviausias su 26 taškais buvo Bojanas Bogdanovičius, 22 pridėjo Jadenas Ivey.