Dešimtyje visą kėlinį žaidęs „Panevėžys“ pratęsė pergalių seriją

FK „Panevėžys“ facebook nuotr.

Dešimtyje beveik visą antrą kėlinį žaidęs „Panevėžys“ A lygoje pratęsė pergalių seriją.

Penktadienį prasidėjusiame 20-ajame A lygos ture čempionato lyderiai 1:0 namuose pranoko toliau įvarčių nemušančius „Riterius“.

Pergalingu įvarčiu 36-ą minutę po Ariagnerio Smitho perdavimo tapo Pijaus Širvio smūgis į tolimąjį vartų kampą.

Tas pats „Panevėžio“ saugas antrojo kėlinio pradžioje užsidirbo antrą geltoną kortelę, o žaidėjo pranašumą įgavę „Riteriai“ perėmė kamuolio kontrolę. Visgi pasižymėti Vladimiro Jankovičiaus auklėtiniams nepavyko.

„Panevėžiui“ tai buvo penktoji pergalė iš eilės, po kurios Gino Lettieri auklėtinai atstatė 6 taškų pranašumą nuo artimiausio persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“.

Savo ruožtu mažiausią rezultatyvumą čempionate demonstruojantys „Riteriai“ nepasižymėjo trečiose rungtynėse iš eilės ir turnyrinėje lentelėje toliau užima priešpaskutinę vietą.