Dešimtmečio triumfas: „Pacers“ užbaigė „Bucks“ sezoną“

Pacers - Bucks (Scanpix nuotr.)

Ricko Carlisle’o vadovaujama Indianos „Pacers“ ekipa po daugiau nei dešimties metų pertraukos žengė į Rytų konferencijos pusfinalį.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį „Pacers“ namuose 120:98 sutriuškino „Bucks“ krepšininkus ir užbaigė pastarųjų sezoną.

Serijoje iki keturių pergalių Indianos komanda triumfavo 4-2.

Po pirmųjų trijų minučių Carlisle’o komanda atsilikinėjo 3:10, tačiau dar likus kiek mažiau nei dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos sugebėjo pati susikrauti dviženklį pranašumą (29:19). Jis vis didėjo, kol ketvirto kėlinio pabaigoje galiausiai pasiekė rekordinius 24 taškus.

„Pacers“ laimėjo visus keturis rungtynių kėlinius.

Rytų konferencijos pusfinalyje „Pacers“ susitiks su Niujorko „Knicks“, kurie identišku rezultatu susitvarkė su Filadelfijos „76ers“ krepšininkais.

Carlisle’o auklėtiniai toliau pirmojo atkrintamųjų rato žengė pirmą kartą nuo 2014 metų.

Visos serijos metu „Bucks“ vertėsi be savo lyderio Giannio Antetokounmpo, patyrusio blauzdos traumą ir nerungtyniaujančio nuo balandžio 10 d. Nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir dvi pastarąsias rungtynes dėl Achilo sausgyslės skausmų praleidęs Damianas Lillardas.

Nugalėtojus į priekį šiąnakt vedė 21 tašką ir 8 atkovotus kamuolius surinkęs Obi Toppinas, T.J. McConnellas pelnė 20 taškų ir išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus.

Pascalis Siakamas pridėjo 19 taškų, Tyrese’as Haliburtonas pasižymėjo 17 ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Bucks“ komandoje rezultatyviausias su 28 taškais ir 4 rezultatyviais perdavimais buvo Damianas Lillardas. Bobby Portisas pelnė 20 taškų ir atkovojo 15 kamuolių, tiek pat taškų pridėjo ir Brookas Lopezas.