Dėl rungtynių pabaigos atsidusęs Trinchieri: „Buvome ten, kur norėjome“

Eriko Ovčarenko/BNS nuotr.

Kauno „Žalgiris“ 28-ajame Eurolygos ture patyrė skaudų pralaimėjimą ir stipriai susimažino viltis pakovoti dėl vietos įkrintamosiose.

Ketvirtadienio vakarą Andrea Trinchieri auklėtiniai paskutinėmis minutėmis 76:83 Belgrade krito prieš Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus.

Labiausiai „Žalgirį“ ketvirtadienį žeidė kova dėl kamuolių. „Maccabi“ puolime jų atsikovojo 14, „Žalgiris“ – tik 4. Antraisiais šansais Odedo Katašo auklėtiniai pelnė 15 taškų, žalgiriečiai – nė vieno.

Dar likus minutei iki mačo pabaigos rezultatas buvo 76:76, tačiau lemiamoje atkarpoje „Žalgiris“ klydo, o varžovai kauniečius už tai baudė.

„Likus 2 minutėms buvome ten, kur norėjome būti, tačiau tada priėmėme kelis blogus sprendimus, praradome kamuolį ir iškritome iš ritmo.

Tačiau 37,5 minutės žaidėme labai solidžiai. Prieš šį mačą nebuvome pačioje geriausioje padėtyje, bet sugebėjome atsitiesti ir išsikovoti šansą laimėti rungtynes. Deja, juo nepasinaudojome.

Iš vyrukų pamačiau reakciją po pralaimėjimo prieš „Olympiacos“, tačiau mums trūko geresnės kovos dėl kamuolių. O jeigu Eurolygoje nesusirenki kamuolių – nelaimi mačų“, – teigė Trinchieri.

Ši pergalė „Maccabi“ praktiškai užtikrino vietą atkrintamosiose, tačiau Izraelio klubas dar kovos ir dėl tiesioginio kelialapio į atkrintamąsias. Nuo šios zonos Katašo komandą skiria tik viena pergalė.

„Pirmiausia, turime atiduoti pagarbą „Žalgiriui“. Jie žaidė labai gerai. Tai yra gerai treniruojama komanda, jie buvo aktyvūs ir agresyvūs. Jie mums nieko neatidavė lengvai ir ilgai pirmavo. Manau, kad į mačą mes sugrįžome su antru penketu, tačiau visa komanda parodė charakterį. Mums ši pergalė yra labai svarbi.

Žinoma, kad tai yra mūsų tikslas. Šie metai mums yra labai sunkūs, tačiau nenustosime kovoti. Kiekvienas mačas šioje paskutinėje atkarpoje yra aukso vertės. Ši pergalė – taip pat“, – teigė Katašas.