Dėl Lessort’o nuogąstavęs Atamanas: „Įlįskite į mano batus“

Erginas Atamanas (Scanpix nuotr.)

Erginas Atamanas ir jo vadovaujama Atėnų „Panathinaikos“ komanda Eurolygoje startavo pralaimėjimu prieš Pirėjo „Olympiacos“.

Amžinajam varžovui stratego iš Turkijos komanda nusileido po atkaklios kovos ir pratęsimo – 78:88.

„Kaip jaučiuosi? Pabandykite įlįsti į mano batus, – kalbėjo Atamanas. – Pirmą sezono derbį namuose pralaimėjome po pratęsimo, taip pat nepataikėme keliamų lemiamų metimų. Jaučiuosi labai pavargęs.

Bet turime įžvelgti ir pozityvo. Manau, kad karts nuo karto parodėme savo potencialą. Sužaidėme puikius tris kėlinius prieš vieną labiausiai patyrusių ir efektyviausių komandų lygoje. Paskutiniame kėlinyje „Olympiacos“ sustiprino savo gynybą, tai mus išderino ir padarėme daug klaidų.

Varžovams neatsakėme tuo pačiu, turėjome progų nulaužti rungtynes, tačiau jomis nepasinaudojome. Jie išliko „gyvesni“ už mus pabaigoje ir baudė antrais šansais bei tritaškiais, ypač paskutinėmis 3-4 minutėmis.

Likus 20 sekundžių Lessort’as padarė grubią klaidą, tačiau tokių dalykų krepšinyje būna. Pratęsime išvis sustojome žaisti, mūsų nusiteikimas krito žemiau plintuso, nes praradome galimybę laimėti iki jo. Todėl ir pralaimėjome.“

„Olympiacos“ komandai Atamano komanda nusileido antrą kartą šiame sezone – prieš kelias savaites PAO krito ir Graikijos Supertaurės finale.

„Panathinaikos“ neišgelbėjo ir puikus Grigonio pasirodymas ketvirtajame kėlinyje, kuriame lietuvis surinko 8 taškus, 1 atkovotą kamuolį ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Už Grigonį rezultatyviau žaidė tik vasarą iš tos pačios „Olympiacos“ perbėgęs Kostas Sloukas.

„Olympiacos“ žaidė labai agresyviai prieš Slouką. Nežinau, ar jiems yra įprasta būti tokiems agresyviems, tačiau dabar jau nieko nepadarysime. Sloukas yra mūsų puolimo lyderis, jis sukūrė daug progų sau ir komandos draugams.

Grįžtant prie Lessort’o, manau, kad emocijos paėmė viršų. Jis kovėsi iki galo, kad laimėtų, tačiau pabaigoje pradėjo jausti nuovargio ženklus.“