Dėl Eurovizijos finalo – galvos skausmas Guardiolai: „Neturiu jėgų su tuo kovoti“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Pepas Guardiola, Eurovizija

„Manchester City“ vyriausiasis strategas Pepas Guardiola pripažino, kad Liverpulyje vykstanti Eurovizija jam sukėlė papildomą galvos skausmą.

Šį savaitgalį „Premier“ lygoje lyderiaujantis „Man City“ klubas vyks į Liverpulį, kur jo laukia svarbi akistata su vietos „Everton“ futbolininkais. Dar po trijų dienų Guardiolos laukia atsakomosios Čempionų lygos pusfinalio rungtynės su Madrido „Real“ komanda.

Guardiolos teigimu, „Premier“ lygos rungtynes jis būtų norėjęs žaisti šeštadienį, tačiau dėl Eurovizijos finalo dvikova turėjo būti perkelta į sekmadienį.

„Galvoju tik apie „Everton“ ir nieką daugiau, – teigė Guardiola. – Dėl „Premier“ lygos dirbame 11 mėnesių, nenoriu, kad rungtynės su „Real“ ir trumpa pertrauka tarp mačų nukreiptų mūsų dėmesį.

Labai ačiū, kad turėsime žaisti sekmadienį… Nesuprantu to, bet daugiau jau nebeturiu jėgų su tuo kovoti. Turime prisitaikyti. Daugiau su tvarkaraščiais nenoriu kovoti.

Negalime žaisti šeštadienį dėl Eurovizijos. Neturime pakankamai pajėgumų, kad sukontroliuotume du didelius renginius per vieną dieną. Pasikartosiu, kad turime prisitaikyti. Daugiau nieko negalime padaryti. Būčiau norėjęs žaisti šeštadienį, bet yra kaip yra. Norisi tikėti, kad „Premier“ lyga nori padėti komandoms.“

Skirtingai nei „Real“, „Man City“ komandai dvikova su „Everton“ bus itin svarbi, nes Guardiolos auklėtiniams turnyrinėje lentelėje ir toliau į nugarą kvėpuoja „Arsenal“. Juos „Man City“ lenkia tašku ir yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Visgi iš dėl išlikimo kovojančios „Everton“ komandos „Man City“ gali sulaukti rimto iššūkio. Liverpulio komanda akistatą pasitiks ir gana gerų nuotaikų po triuškinančios pergalės 5:1 prieš „Brighton“.

Madrido „Real“ gynėjas Dani Carvajalis teigė, jog sunkesnis „Man City“ tvarkaraštis ispanams gali pasitarnauti, tačiau į šias kalbas Guardiola numojo ranka.

„Kiekvienas žaidėjas yra pasiruošęs atiduoti visą save kiekvienose rungtynėse, – kalbėjo katalonas. – Pusfinalio dvikovoje galvojau rimčiau panaudoti Philą Fodeną, Julianą Alvarezą ir Riyadą Mahrezą, tačiau jų išleisti į aikštę neleido situacija.

Artėjančiose rungtynėse svarbus bus kiekvienas žaidėjas. Mūsų laukia daug sunkių dvikovų, tačiau visi tam pasiruošę.“

Pasidalinti