Deja vu: Valančiūno ir Ziono duetas vėl triuškino „Spurs“

Jonas Valančiūnas ir Zionas Williamsonas. Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas ir Zionas Williamsonas ir vėl smaginosi prieš Vakarų konferencijos autsaiderius „San Antonio Spurs“

Jų atstovaujama ekipa naktį iš penktadienio į šeštadienį „Spurs“ išvykoje nugalėjo 117:99.

Nė karto nesuklydęs Valančiūnas „Pelicans“ gretose žaidė 26 minutes, pelnė 21 tašką (dvit. 7/9, trit. 1/2, baud. 4/4), atkovojo 11 kamulių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Williamsonas, įmetęs 30 taškų, atkovojęs 15 kamuolių ir išdalijęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Atkakli kova rungtynėse vyko iki pat trečio kėlinio, kurį „Pelicans“ laimėjo 32:19. Jame Valančiūnas ir Williamsonas kartu pataikė 8 iš 9 metimų.

Trečią pergalę iš eilės iškovojęs „Pelicans“ duetas rezultatyviausias buvo ir praėjusioje dvikovoje su „Spurs“ lapkričio mėnesį.

„Spurs“ tai buvo jau 10 pralaimėjimas iš eilės. Tai – antras blogiausias komandos rezultatas istorijoje. Ilgiausią pralaimėjimų seriją Greggo Popovičiaus auklėtiniai išgyveno 1989 metais, kuomet pralaimėjo 13 rungtynių iš eilės.

Pats „Spurs“ treneris Popovičius komandai negalėjo padėti dėl neįvardinamos medicininės procedūros.

8 iš 10 pastarųjų rungtynių laimėję „Pelicans“ Vakarų konferencijoje dalijasi 2-3 vietas. „Spurs“ užima paskutinę 15 vietą.