Debiutinis jaunuolio įvartis padėjo „Real“ pratęsti tobulą pasirodymą Čempionų lygoje

Nico Pazas (Scanpix nuotr.)

Madrido „Real“ 4:2 įveikė Neapolio komandą ir iškovojo penktą pergalę UEFA Čempionų lygoje.

Italijos komanda išsiveržė į priekį po Giovanni Simeones įvarčio 9 rungtynių minutę. Jau po 2 min. rezultatą išlygino Rodrygo, o neužilgo Jude’as Bellinghamas išvedė karališkąjį klubą į priekį.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino Frankas Anguissa. Madrido ekipa dominavo aikštėje ir 84 min. tolimu smūgiu pasižymėjo komandos akademijos auklėtinis, po ketitimo aikštėje pasirodęs argentinietis Nico Pazas.

Per teisėjo pridėtą laiką pergalę įtvirtino iki tol puikias progas švaistęs Joselu.

„Real“ kartu su „Manchester City“ yra vienintelės komandos laimėjusios visas 5 rungtynes Čempionų lygos grupių etape.

Italijos komandai paskutinėse etapo rungtynėse reikia namuose nepralaimėti Bragos komandai, kuri namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Berlino „Union“.