Debiutinėse namų rungtynėse „TransInvest“ nusileido Telšių komandai

Telšių ,„Džiugas“ Kulis Photography nuotr.

Vilniaus rajono „TransInvest“, savo namų rungtynes „Topsport A lygoje“ žaidžiantys Širvintose 0:1 nusileido Telšių „Džiugo“ ekipai.

Rungtynes aštriau pradėjo svečiai – pačioje pirmojo kėlinio pradžioje Simoną Moschiną patikrino  Christianas Bella, vos po kelių momentų perdavimo į baudos aikštelę sulaukęs Davidas Brazao drebino vartų konstrukciją.

Sužaidus 55 minutes Moschinui savo sugebėjimus teko demonstruoti dar sykį, kai gero perdavimo sulaukęs Leifas Estevezas atliko pavojingą smūgį, jau kitos atakos metu „TransINVEST“ ekipoje bandymu šalia vartų išsiskyrė Misaki Sato. Praėjus kelioms minutėms varžovų vartų sargą baudos smūgiu siekė nuginkluoti Dominykas Kubilinskas, visgi vartininkas neklydo.

Namų ekipa taip pat atsakė pavojinga situacija – Ernestas Stočkūnas perdavimą pasiuntė link Yoichi Kawachi, legionierius akrobatišku šuoliu kamuolį pasiekė, bet tikslas pasiektas nebuvo. Vilniaus rajono klubas apgultį rengė ir toliau – Henrique Devensas atliko perdavimą E. Stočkūno link, pastarasis šovė virš vartų. Tiesa, pasižymėti jam sėkmingai trukdė Tomas Dombrauskis.

Visgi, įvartis į namų ekipos vartus krito 88-ąją minutę, kai greitos atakos metu varžovus po C. Bellos perdavimo nubaudė po keitimo pasirodęs Nino Noordanus. Marius Paukštė likusią rungtynių dalį turėjo stipriai padirbėti – vartų sargas atrėmė Malžinsko bei Devenso pavojingus šūvius.

Tik laimėję pereinamąją dvikovą aukščiausiame šalies divizione išlikusi Telšių komanda naujajme sezone išlaiko sausus vartus. Pirmose rungtynėse „Džiugas“ astilaikė prieš čempionų titulą ginantį „Panevėžį“ ir namuose pasiekė nulines lygiąsias.

„TransInvest“ pirmajame ture svečiuose 3:2 palaužė Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą, kuri šiandien 2:1 įveikė „Kauno Žalgirį“.

„Džiugas“ su 4-iais taškais šiuo metu pirmauja lygoje. Juos aplenkti šiame ture galės tik Vilniaus „Žalgiris“, kurie savo rungtynes su Marijampolės „Sūduva“ žais rytoj.