De Bruyne nuostabiu įvarčiu ir pasirodymu lėmė „Man City“ pergalę

Kevinas De Bruyne ir „Manchester City“. Premier league nuotr.

Kevinas De Bruyne sužaidė puikias rungtynes ir padėjo „Manchester City“ komandai pasiekti pergalę išvykos rungtynėse su „Crystal Palace“ futbolininkais – 4:2.

Aikštės šeimininkai jau trečią rungtynių minutę po Jean-Philippe Mateta įvarčio išsiveržė į priekį.

Tačiau įvartis tik suaktyvino „Man City“ žaidimą. 13 rungtynių minutę De Bruyne nuostabiu smūgiu į tolimą vartų kampą išlygino rezultatą.

Vos tik prasidėjo antras kėlinys svečiai po Rico Lewiso įvarčio išsiveržė į priekį 2:1.

66 minutę De Bruyne atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę Erlingui Haalandui ir šis pelnė savo 19 įvartį Anglijos čempionate.

Dar po kelių minučių pats De Bruyne pelnė savo antrą įvartį.

„Crystal Palace“ su Odsonne Edouardo pagalba per likusį laiką sugebėjo tik sušvelninti atsilikimą – 2:4.

„Manchester City“ visuose turnyruose nepralaimi jau 25 rungtynių iš eilės. Pagal taškus Pepo Guardiolos auklėtiniai susilygino su „Liverpool“ komanda. Abi turi po 70 taškų, tačiau miestiečiai rungtynėmis sužaidė daugiau.

De Bruyne po šių rungtynių prisijungė prie „City“ žvaigždžių, kurios pelnė 100 ir daugiau įvarčių šiame klube. Belgas tapo 18 tokiu žaidėju.

„Tai labai netipiškas sezonas su traumomis ir sugrįžimais, – po pergalės kalbėjo De Bruyne. – Kartais jaučiuosi gerai, kartais ne taip. Stengiausi darbą atlikti maksimaliai gerai ir šiandien man pavyko.“

De Bruyne prie „City“ prisijungė 2015 metais iš Vokietijos „Wolfsburg“ klubo.

Kitas rungtynes „Man City“ žais Čempionų lygoje. Anglijos čempionai ketvirtfinalyje kovos su Madrido „Real“.