Daugiau laiko gavęs Valančiūnas stebėjo „Suns“ žvaigždės dominavimą

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa su Jonu Valančiūnu nesugebėjo sustabdyti Finikso „Suns“ žvaigždės Devino Bookerio ir patyrė pralaimėjimą namuose.

Naktį iš pirmadienio į antradienį JV atstovaujama komanda savo namų aikštėje krito 111:124.

Trečiajame kėlinyje „Suns“ pranašumas buvo pasiekęs rekordinius 25 taškus, tačiau ketvirajame „Pelicans“ prie varžovų priartėjo per 7 taškus – 108:115. Visgi likusią mačo atkarpą Finikso ekipa laimėjo 9:3 ir iškovojo pergalę.

„Suns“ ekipos starto penketo žaidėjai sumetė 115 iš visų 124 taškų.

Įspūdingas rungtynes sužaidęs Devinas Bookeris suvertė net 52 taškus – 11/12 dvit., 8/16 trit., 6/7 baud. „Suns“ lyderis taip pat pasižymėjo 9 rezultatyviais perdavimais.

Bookeriui tai buvo penktas rezultatyviausias karjeros mačas. Asmeninis jo rekordas – 70 taškų.

Prie „Suns“ pergalės stipriai prisidėjo ir tiesioginis Valančiūno konkurentas Jusufas Nurkičius, surinkęs 19 taškų ir 19 atkovotų kamuolių.

Pats Valančiūnas aikštėje gavo kiek daugiau laiko nei pastaruoju metu – 24 minutes – ir surinko 11 taškų bei atkovojo 7 kamuolius.

„Pelicans“ ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Zionas Williamsonas finišavo su 30 taškų, 5 rezultatyviais perdavimais ir 2 atkovotais kamuoliais. Trey Murphy pridėjo 21 tašką.