Darkart reitinge šoksiantis Butvilas krito „Challenger“ turnyro aštuntfinalyje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Edas Butvilas (Pozoblanco Open nuotr.)

19-metis Edas Butvilas užsitikrino dar vieną rimtą šuolį ATP reitinge, tačiau įveikti Segovijos „Challenger“ turnyro aštuntfinalio jam nepavyko.

Ketvirtadienį antroji Lietuvos raketė 1:6, 7:6, 4:6 nusileido vardinį kvietimą gavusiam Davidui Jordai Sanchisui, ATP reitinge užimančiame 386-ą vietą.

Antrajame sete 7 varžovo „break pointus“ nubraukęs Butvilas pratęsime atsilikinėjo 1:4, tačiau tuomet laimėjo 4 taškus iš eilės. Rezultatui esant 6:5 ispanas galėjo savo padavimu uždaryti mačą, tačiau lietuvis tuomet laimėjo dar tris taškus paeiliui ir išlygino rezultatą.

Visgi antrą setą išvargęs Butvilas savo padavimus pralaimėjo jau trečiojo pradžioje, o pranašumo neiššvaistęs Jorda Sanchisas įsirašė pergalę.

Po kvalifikacijos iki aštuntfinalio nukeliavęs lietuvis užsitikrino 14 ATP reitingo taškų ir beveik 2 tūkstančius eurų.

Iškovoti taškai lietuviui pirmadienį padės atlikti dar vieną šuolį reitinge. Iš rekordinės 591-os pozicijos jis šoktels iki maždaug 526-os.

Segovijos „Challenger“ turnyre dalyvauja ir geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. Ketvirtadienį jo laukia akistata su buvusio Top10 žaidėju Fernando Verdasco, o šį mačą apie 19:20 Lietuvos laiku galėsite stebėti tinklapyje O, Sportas.

Pasidalinti