Dar vienos lygiosios: šešių įvarčių dramoje taikiai išsiskyrė „Žalgiris“ ir „Sūduva“

Luko Balandžio nuotr.

Jau trečios šiandienos „Topsport A lygos“ rungtynės pasibaigė lygiosiomis. Šį kartą Vilniuje rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 pasibaigė „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ akistata.

Šiandien lygoje jau įvyko dvi nulinės lygiosios. Be įvarčių išsiskyrė „Šiauliai“ ir „Banga“ bei „Panevėžys“ ir „Dainava“. Jau po dviejų turų neliko taškų nepraradusių, kaip ir taškų neiškovojųsių komandų.

Svečius į priekį išvedė Artemas Fedorovas, rezultatą išlygino Joelis Bopesu, o prieš pertrauką „Žalgirio“ naudai persvėrė Giedrius Matulevičius. Antrajame kėlinyje Roko FIlipavičiaus ir Aivaro Emsio įvarčiai vėl išvedė „Sūduvą“ į priekį, tačiau vėl pasižymėjo Matulevičius.

Rungtynių pabaigoje arti tikslo dukart buvo Antalis, gerą progą turėjo Verbickas, tačiau įmušti ketvirtąjį kartą šeimininkams nepavyko.

Vilniečiai šiuo metu kartu su Telšių „Džiugu“ turi po 4 taškus ir pirmauja lygoje. Trečias turas vyks jau ateinančios savaitės viduryje. Žalgiriečiai Gargžduose kovo 13d. susitiks su „Banga“, o „Sūduva“ tos pačios dienos vakarą namuose priims „Panevėžį“.