Dar vienas niuksas „Emporio Armani“: nukeltose rungtynėse triumfavo „Maccabi“

Lorenzo Brownas (Scanpix nuotr.)

Nukeltose antrojo Eurolygos turo rungtynėse pergalę šventė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai.

Antradienio vakarą vykusiame mače Odedo Kattašo auklėtiniai 98:90 patiesė Milano „Emporio Armani“ krepšininkus, kuriems tai buvo 3 pralaimėjimas iš eilės.

Šių komandų akistata turėjo vykti spalio 12 dieną Tel Avive, tačiau dėl paaštrėjusio Izraelio ir Palestinos konflikto ji turėjo būti nukelta.

Dar likus pusantros minutės iki mačo pabaigos „Maccabi“ pirmavo 85:84, o italai grėsmingai artėjo. Visgi po minutės pertraukėlės Izraelio komanda spurtavo 8:0 ir užsitikrino pergalę.

Milano ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir Nikola Mirotičius, dėl kurio galimybių žaisti antradienį buvo dvejojama. Iš „Barcelona“ ekipos persikėlęs puolėjas pelnė 24 taškus, atkovojo 4 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Shavonas Shieldsas „Emporio Armani“ ekipai pridėjo 22 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Lorenzo Brownas, pelnęs 20 taškų ir atlikęs net 12 rezultatyvių perdavimų. Rezultatyvesnis už jį su 21 tašku buvo tik puolėjas Jasielis Rivero.

„Emporio Armani“ per 5 Eurolygos mačus iškovojo tik 1 pergalę, „Maccabi“ – 3.