Brazilus įveikęs Kamerūnas išaiškino pusfinalių dalyvius Rygoje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Brazilija ir Kamerūnas(FOTO: FIBA)

Rygoje vykstančiame olimpiniame atrankos turnyre paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai.

Visos poros paaiškėjo po paskutinių B grupės rungtynių, kuriose Kamerūno rinktinė 77:74 netikėtai nugalėjo Brazilijos krepšininkus ir užsitikrino antrąją vietą B grupėje bei eliminavo Juodkalnijos komanda iš kovos dėl patekimo į olimpiadą.

Po pirmųjų dviejų kėlinių Kamerūno krepšininkai tiesiog dominavo (56:39), tačiau brazilai nepasidavė ir, likus žaisti 3 minutes, priartėjo vos per metimą (74:72). Likus 30 sekundžių rezultatas tapo lygus, tačiau Hillas smeigė tolimą metimą ir savo komandai užtikrino pergalę.

Kaip ir A grupėje, taip ir B visos trys komandos – Kamerūnas, Brazilija ir Juodkalnija – iškovojo po vieną pergalę, bet dėl geresnio taškų santykio pirmąją vietą grupėje užsitikrino Brazilija, antras liko Kamerūnas, trečia – Juodkalnija.

Pusfinalyje Brazilijos lauks Filipinų rinktinė, o Kamerūno – A grupės nugalėtoja Latvija.

Rezultatyviausias Kamerūno gretose buvo Jeremiah Hillas, surinkęs 19 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 21 naudingumo balą. Jam puikiai talkino 15 taškų surinkęs Brice’as Eyaga Bidias bei 9 taškus pelnęs Williamsas Narace’as.

Braziliją į priekį vedė Leo Meindlas, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 19 naudingumo balų. Prie įspūdingo brazilų sugrįžimo prisidėjo ir Lucas Diasas, surinkęs 16 taškų, Bruno Caboclo pridėjo 10.

Pasidalinti