Fiasko patyręs „Arsenal“ likimą atidavė į „Man City“ rankas

Londono Arsenal futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Trečiose „Premier“ lygos rungtynėse iš eilės taškus išbarstęs Londono „Arsenal“ klubas gali prarasti lyderio poziciją.

Penktadienio vakarą Mikelio Artetos auklėtiniai „Premier“ lygos dvikovoje su paskutinę vietą užimančiais „Southampton“ futbolininkais sužaidė lygiosiomis 3:3.

Po pralaimėjimo „Arsenal“ savo likimą atidavė į „Manchester City“ komandos rankas. Pepo Guardiolos auklėtiniai nuo Londono klubo atsilieka 5 taškais, tačiau yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau. Dvi pergalės jiems leistų tašku išsiveržti į priekį.

Penktadienio rungtynėse „Arsenal“ po Carloso Alcarazo ir Theo Walcotto įvarčių jau 14 minutę atsilikinėjo 0:2. Ne už ilgo šeimininkams pavyko atstatyti pranašumą, tačiau antrajame kėlinyje „Southampton“ pranašumą smūgiu galva atstatė Duje Caleta-Caras.

Dvikovos pabaigoje užfiksuota tikra drama. 88 minutę „Arsenal“ vėl priartino kapitonas Martinas Odegaardas, o 91 minutę rezultatą lygino Bukayo Saka. Nors Artetos žaidėjai toliau spaudė varžovus, išplėšti pergalei pritrūko laiko.

Taškus „Arsenal“ išbarstė jau trečiose rungtynėse iš eilės. Visos jos baigėsi lygiosiomis.

„Southampton“ net ir po lygiųjų su „Premier“ lygos lyderiais išlieka paskutinėje lentelės vietoje.