Dar viena diskvalifikacija: patikrinimo neatlaikė „Wolves“ skriaudęs „Hapoel“ lyderis

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Xavier Munford (Sports Rabbi X nuotr.)

Tik ką krepšinio pasaulį sudrebino griežta FIBA bausmė ilgamečiui Eurolygos krepšininkui Pierria Henry. Nemalonumų turi Tel Avivo „Hapoel“ vienas lyderių Xavieras Munfordas.

Izraelio anti-dopingo agentūra pranešė suspenduojanti „Hapoel“ komandos žvaigždę Xavierą Munfordą. Po gruodžio viduryje vykusių vietos čempionato rungtynių buvo atlikti įprasti patikrinimai, po kurių nustatyta, kad žaidėjas vartojo kanapes.

Taip pat informacija buvo perduota Europos taurės atsakingiems asmenims. Tel Avivo komanda yra viena turnyro lyderių. Du kartus Vilniaus „Wolves“ įveikusi Izraelio ekipa grupėje užėmė antrą vietą ir laukia savo ketvirtfinalio varžovų.

Munfordas sezone renka po 15,9 taško ir atlieka po 3,7 rezultatyvaus perdavimo. Į sostinės komandos krepšį žaidėjas namų rungtynėse, kurios vyko Belgrade, pelnė 9, o ASG arenoje – 16 taškų.

„Hapoel“ klubas reagavo į situaciją ir gindamas krepšininką paskelbė, kad kanapė nėra medžiaga, suteikianti pranašumą krepšinio aikštelėje, o pats žaidėjas nėra turėjęs panašių problemų praeityje.

Munfordas prie Izraeilio komandos prisijungė 2022 metais. 24 rungtynes NBA sužaidęs gynėjas į Europą persikėlė 2016-2017 metų sezone kai prisijungė prie Barselonos komandos. Tačiau amerikietis katalonų gretose neužsikabino ir Eurolygoje ant parketo išbėgo vos 5 mačuose, gaudamas pasireikšti vidutiniškai po 6,8 min.

Pasidalinti