Danijos ir Slovėnijos rinktinių akistatoje – pirmos lygiosios čempionate

Christianas Eriksenas (Scanpix nuotr.)

Prieš 1100 dienų Christianui Erikesenui Europos čempionato rungtynių metu sustojo širdis. Šiandien jis pelnė pirmąjį komandos įvartį žemyno pirmenybėse.

Kaspero Hjulmando auklėtiniai neišlaikė turėtos persvaros – Štutgarto MHP arenoje užfiksuotos pirmosios lygiosios čempionate – 1:1.

Rungtynių ketvirtuoju teisėju buvo Donatas Rumšas.

Šį vakarą, 22 valandą, prasidės kitos C grupės rungtynės tarp Anglijos ir Serbijos komandų.

Sužaidus 17 minučių Danijos rinktinė greitai išsimetė kamuolį iš užribio. Kamuolį vienu lietumu komandos draugui puikiai permetė Jonas Windas, o Christianas Eriksenas meistriškai jį pasiuntė į vartus.

Slovėnai ir toliau buvo geresnė komanda aikštėje, bet daugiau įvarčiais pasibaigusių atakų iki pertraukos nesukūrė – 1:0.

Danai pirmajame kėlinyje kamuolį kontroliavo 64 procentus laiko ir į vartus atliko 8 smūgius, prieš slovėnų 3. Vien tik įvarčio autorius Eriksenas atliko daugiau smūgių (4) nei visa priešininkų komanda.

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais, o 76 minutę iš toli Benjamino Šeško smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Už minutėlės slovėnai pasiekė savo. Erikas Janža smūgiavo iš toli, o kamuolys atsimušė į gynėjo nugarą ir pakeitęs skriejimo kryptį įlėkė į Kaspero Schmeichelio ginamus vartus – 1:1.

Daugiau išskirtinių progų komandos nebesukūrė. Danai rungtynėse kamuolį kontroliavo 62 procentus laiko. Į vartus jie smūgiavo 16 kartų, slovėnai – 11.

Kitas rungtynes abi komandos žais birželio 20 dieną. Slovėnai varžysis su Serbijos komanda, o Danijos futbolininkai mes iššūkį anglam.