Dangubičiaus sugrįžimas: Kauno derbyje – du įvarčiai į savo vartus ir „Hegelmann“ pergalė

Kauno Žalgiris - Hegelmann (Lino Žemgulio nuotr.)

Jau antrajame „TOPsport A lygos“ ture įvykęs Kauno derbis pasibaigė Andriaus Skerlos vadovaujamo „Hegelmann“ klubo pergale.

Šeštadienį Kauno rajono komanda ambicijų neslepiantį „Kauno Žalgirį“ nugalėjo 2:1, nors į antrąjį kėlinį žengė turėdama įvarčio deficitą.

35-ą minutę „Kauno Žalgirio“ ekipa į priekį šovė po Deniso Bošnjako įvarčio į savo vartus. Visgi antrajame kėlinyje krito dar vienas įvartis į savo vartus – šįkart savo vartininką nuginklavo perdavimo iš krašto nesuvaldęs Matiasas Rale.

69-ą minutę Glennas Stahlis į aikštę išleido pernai „Hegelmann“ atstovavusį antrą rezultatyviausią čempionato žaidėją Filipą Dangubičių, tačiau su „Kauno Žalgirio“ marškinėliais debiutavęs kroatas mačo dinamikos nepakeitė.

79-ą minutę „Hegelmann“ į priekį išvedė kitas praeito sezono lyderis Partickas Popescu, o rumuno įvartis tapo pergalingu.

Pirmajame ture žalgiriečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 su Gargždų „Banga“, o „Hegelmann“ dramatiškai krito 2:3 prieš lygos naujokę „TransINVEST“.