Dalase – Dončičiaus ir Bookerio konfliktas bei „Suns“ pergalė

Devinas Bookeris ir Luka Dončičius (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Įspūdingoje NBA žvaigždžių duetų akistatoje pergale džiaugėsi Finikso „Suns“ (36-29) atstovai.

Kevino Duranto ir Devino Bookerio vedama komanda svečiuose 130:126 nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (33-32).

Likus 12 sekundžių Duranto dvitaškis išvedė „Suns“ į priekį (128:126). Luka Dončičius praleido galimybę išlyginti rezultatą, o tas pats Durantas vėliau baudomis įtvirtino svečių pergalę.

Šios komandos praėjusiame sezone susitiko atkrintamosiose, kur „Mavs“ dramatiškai triumfavo 4:3. Panašu, jog tarp žaidėjų dar yra nenutekėjusio kraujo, o tai iliustravo mačo pabaigoje kilęs konfliktas tarp Dončičiaus ir Bookerio.

„Kitą kartą tegul nelaukia, kol liko tik trys sekundės iki mačo pabaigos, kol pradės kalbėti“, – apie susirėmimą galvomis su Bookeriu atviravo Dončičius.

Be to, šiame mače akis į akį susidūrė dar visai neseniai komandos draugais buvę Durantas ir Kyrie Irvingas. Mainų termino pabaigoje jie abu buvo išmainyti iš Bruklino „Nets“.

„Suns“ žvaigždės kartu surinko 73 komandos taškus, o „Mavericks“ duetas pasižymėjo 64 taškais.

Nugalėtojams Durantas per 40 minučių sumetė 37 taškus (9/12 dvit., 3/5 trit., 10/11 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Bookeris per 40 minučių pridėjo 36 taškus (14/22 dvit., 1/3 trit., 5/6 baudų), 10 rezultatyvių perdavimų ir 5 atkovotus kamuolius.

Dončičiaus sąskaitoje per 35,5 minutės buvo 34 taškai (7/14 dvit., 1/9 trit., 17/19 baudų), 4 rezultatyvūs perdavimai ir 9 atkovoti kamuoliai.

Irvingas per 37 minutes surinko 30 taškų (7/11 dvit., 3/8 trit., 7/7 baudų), 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius.

„Suns“ laimėjo trečią kartą iš eilės ir Vakaruose užima 4 poziciją. „Mavericks“ dar ieško sėkmės recepto su savo naujuoju duetu bei toje pačioje konferencijoje žengia septinti.

„Mavericks“: Luka Dončičius 34, Kyrie Irvingas 30, Timas Hardaway 21, Christianas Woodas 17, Reggie Bullockas 10.
„Suns“: Kevinas Durantas 37, Devinas Bookeris 36 (10 rez. perd.), Ishas Wainrightas 12, Chrisas Paulas 11.