Curry meta iššūkį Ionescu: „Turime išsiaiškinti kartą ir visiems laikams“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Stephenas Curry (AP-SCANPIX nuotr.)

Stephas Curry nebuvo išrinktas į NBA „Visų žvaigždžių“ Vakarų konferencijos startinį penketą, tačiau turi planų sudalyvauti šventiniame savaitgalyje.

Šios nakties rungtynėse, kuriose „Golden State Warriors“ dramatiškai, po Domanto Sabonio pergalingų taškų, nusileido Sakramento „Kings“ ekipai, Curry segėjo mikrofoną.

Prieš rungtynes žaidėjas su komandos draugu Brandinu Podziemski diskutavo apie Sabrina Ionescu. Ši WNBA žvaigždė 2023 metų liepą WNBA tritaškių konkurse surinko įspūdingus 37 balus ir gerokai pagerino „Warriors“ snaiperio rekordą.

„Manau turiu ją iškviesti.. turime išsiaiškinti kartą ir visiems laikams.“

Į šią Curry frazę reagavo ir pati Ionescu. WNBA atstovė atšovė Curry, kad lauks jo prie tritaškio linijos. Nėra abejonių, kad NBA reaguos į šią situaciją ir sudarys geriausiems šių laikų snaiperiams išsiaiškinti santykius renginyje.

Iki 2020 metų NBA tritaškių konkurse daugiausiai buvo galima pelnyti 34 taškus. 5 vietos po 5 kamuolius. Pasirinktoje vietoje visi kamuoliai verti 2 taškų, o likusiose vietose – 4 kamuoliai po 1 tašką ir vienas 2 taškų vertės kamuolys. Nuo 2020 buvo pridėti 2 papildomi metimai iš tolimesnių distancijų, kurių kiekvienas vertė 3 taškai. Tad maksimali įmanoma surinkti taškų vertė dabar yra 40.

Rekorindėje serijoje Ionescu pataikė 25 iš savo paskutinių 27 metimų.

Krepšininkė 2021 metais, gegužę, būdama 23-ejų WNBA rungtynėse pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir išdalino 12 rezultatyvių perdavimų. Ji tapo jauniausia trigubo dublio savininke lygos istorijoje, o tai buvo pirmas trigubas dublis komandos ir dešimtas lygos istorijoje.

2022 metais, liepą, Ionescu pelnė 31 tašką, atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, ir tapo pirmojo dublio kai pelnoma bent 30 taškų autore.

Iki fantastiško Ionescu pasirodymo pernai geriausias tritaškių konkursų abejose lygose rezultatas priklausė Curry. Žaidžianti tolimų metimų legenda daugiausiai yra surinkęs 31 tašką. Šiame sezone snaiperis tritaškius meta žemesniu nei karjeros vidurkis, tačiau vis dar puikiu, 40,2 proc., taiklumu.

NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis vyks Indianapolyje vasario 16-18 dienomis.

Pasidalinti