Po prastai susiklosčiusių Eurolygos ir ABA lygos sezonų Belgrado „Crvena Zvezda“ imasi permainų.
„Crvena Zvezda“ oficialiai paskelbė, jog atleido vyriausiąjį trenerį Sašą Obradovičių. Komandos vairą perima kadaisę „Crvena Zvezda“ jau treniravęs Milanas Tomičius.
Šiose pareigose buvęs klubo žaidėjas darbavosi nuo pernai metų spalio. Iš „Crvena Zvezda“ trenerio posto serbas bus atleistas jau antrą kartą.
Obradovičiaus auklėtiniai šiame Eurolygos sezone kurį laiką rikiavosi tarp stipriausių komandų, tačiau galiausiai nusirito į dešimtą vietą ir įkrintamosiose pralaimėjo prieš „Barcelona“.
Negana to, „Crvena Zvezda“ ABA lygos pusfinalio serijoje 0-2 nusileido amžinajai varžovei Belgrado „Partizan“ ir baigė kovą dėl titulo.
Visgi Belgrado ekipai sezonas dar nėra baigtas. „Crvena Zvezda“ laukia Serbijos lygos pusfinalio serija su „Spartak“.
Belgrado ekipa jau pradėjo naujo vairininko paieškas. Graikų žiniasklaidoje skelbiama, kad „Crvena Zvezda“ siekia pasisamdyti buvusį „Monaco“ trenerį Vassilį Spanoulį.