„Crvena Zvezda“ atsisveikino su trimis krepšininkais

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
KK Crvena Zvezda X nuotr.

Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda toliau rikiuoja sudėtį artėjančiam sezonui. Klubas išleido pranešimą, kad sutartis nebebus pratęsta su trimis krepšininkais.

Belgrado klubą palieka Adamas Hanga bei praėjusio sezone viduryje komandą papildę, tačiau taip ir neįsitvirtinę Trey’us Thompkinsas ir Javonte Smartas

Vengras, rungtyniaujantis lengvojo krašto pozicijoje, prisijungė prie serbų komandos praėjusiame sezone, po praleistų dvejų metų Madrido „Real“ organizacijoje, su kuria 2022-2023 m. tapo Eurolygos čempionu.

Praeitame sezone Eurolygoje, veteranas per 20 minučių rinko po 8 taškus, 2,9 atkovoto kamuolio, 2,4 rezultatyvaus perdavimo ir 8,2 naudingumo balo per rungtynes.

Hanga savo karjerą pradėjo Vengrijoje, kurioje praleido penkeris metus Sėkešfehėrvaro „Albacomp“ komandoje. Vėliau persikėlė į Ispaniją, kur praleido iš viso 11 sezonų ir atstovavo tokiems klubams kaip Manresos „Basquet“, Vitorijos „Baskonia“, Barselonos „Barcelona“ ir Madrido „Real“. Trumpą atkarpą apturėjo ir Italijoje, kurioje gynė Avelino „Sidigas“ komandos garbę.

„Crvena Zvezda“ tarpsezonyje papildė Isaiah Caananas, Mike’as Daumas ir Nikola Kaliničius. Sutartį su komanda prasitęsė Rokas Giedraitis ir Yago Dos Santosas.

Pasidalinti