„Copa Libertadores“ laimėjęs Marcelo: „Tai svarbiausias titulas mano karjeroje“

twitter nuotr.

Rio de Žaneiro „Fluminense“ 2:1 palaužė „Boca Juniors“ ekipą ir iškovojo „Copa Libertadores“ titulą. Brazilijos komandai atstovaujantis Marcelo tapo 14 futbolininku istorijoje, laimėjusiu ir UEFA Čempionų lygą, ir „Copa Libertadores“.

Legendiniame Maracana stadione vykusiose rungtynėse prireikė pratęsimo. „Fluminense“ pirmavo po Germano Cano įvarčio 36 minutę, tačiau 72 minutę rezultatą išlygino Luisas Advincula.

Papildomo laiko metu Johnas Kennedy atvedė „Fluminense“ komandą į pergalę. Įdomu tai, kad už pergalingo įvarčio šventimą Kennedy gavo savo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Ši pergalė ypatinga tapo Madrido „Real“ legendai Marcelo. Savo vaikystės klubui atstovaujantis brazilas tapo vos 14 futbolininku istorijoje, laimėjusiu ir UEFA Čempionų lygą, ir „Copa Libertadores“.

Marcelo ESPN teigė, kad tai – svarbiausias titulas jo gyvenime.

„Madrido „Real“ mane supras. Tai svarbiausias mano titulas, nes tai komanda, kuri mane užaugino. Tai klubas, kuris man suteikė visus įrankius sėkmingai karjerai, jo darbuotojai matė mane augantį. Ši pergalė neįkanojama.“

14 žaidėjų, laimėjusių svarbiausius klubinius titulus Europoje ir Pietų Amerikoje – Juanas Pablo Sorinas, Roque Junioras, Cafu, Dida, Calosas Tevezas, Walteris Samuelis, Ronaldinho, Neymaras, Danilo, Rafinha, Ramiresas, Davisas Luizas, Julianas Alvarezas ir Marcelo.