„Copa America“ – Emiliano Martinezas išgelbėjo Argentiną po Messi neįmušto baudinio

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Pirmajame „Copa America“ ketvirtfinalyje triumfavo Argentinos rinktinė, po 11 metrų baudinių serijos palaužusi Ekvadoro komandą.

Pačioje pagrindinio laiko pabaigoje Ekvadoro futbolininkai pelnė įvartį ir išlygino susitikimo rezultatą – 1:1. Dvikovos nugalėtoją lėmė 11 metrų baudinių serija, kurioje rezultatu 4:2 pranašesni buvo argentiniečiai.

Lionelio Scaloni auklėtiniai pirmavo po Lisandro Martinezo įvarčio 35 susitikimo minutę. Per teisėjo pridėtą laiką antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Kevinas Rodriguezas.

11 metrų baudinių seriją pradėjo Leonelis Messi. Drąsų sprendimą priėmęs futbolininkas pasirinko atlikti nestiprų smūgį į vartų vidurį. Vis tik kamuolys pakilo aukščiau nei buvo suplanuota ir pataikė į skersinį.

Mačo didvyriu tapo Emilianas Martinezas, atrėmęs pirmus du Ekvadoro žaidėjų bandymus. Argentinos komandoje likę žaidėjai neklydo ir jie pasiekė pergalę 4:2.

Eilinį kartą komandą baudinių serijoje išgelbėjęs Martinezas fiksuoja neįtikėtiną statistiką. Tai buvo penktoji baudinių seriją Martinezui saugant Argentinos rinktinės vartus. „Aston Villa“ rungtyniaujantis vartininkas iš 24 smūgių atrėmė net 9. 2 kartus varžovai nepataikė į vartus, kartą kliudė skersinį ir pelnė 12 įvarčių.

Martinezas atrėmė 2 baudinius ir 2022 metų Pasaulio čempionato finale, kuomet Argentina triumfavo prieš Prancūzijos ekipą.

„Aš daug dirbu, kad tai pasiekčiau. Kasdien atlieku bent 500 šuolių treniruotėse,“ – po mačo kalbėjo rungtynių herojus.

Turnyro pusfinalyje Argentinos futbolininkai susikaus su Venesuelos ir Kanados rinktinių dvikovos nugalėtojais.

Pasidalinti