ČL aštuntfinalių startas: „Real“ ir „Man City“ namo vežasi pergales

Brahimas Diazas (Scanpix nuotr.)

Carlo Ancelotti Madrido „Real“ ir Pepo Guardiolos „Manchester City“ komandos Čempionų lygos aštuntfinalius pradėjo pergalėmis.

Karališkasis klubas antradienį 1:0 nugalėjo „Red Bull Leipzig“ ekipą.

Vienintelio rungtynių įvarčio autoriumi antro kėlinio pradžioje tapo įspūdingą reidą surengęs ir kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntęs Brahimas Diazas. 24-erių saugas šiame mače pakeitė kulkšnį susižeidusį Jude’ą Bellinghamą, tačiau besibaigiant rungtynėms traumą patyrė ir pats.

Prie „Real“ pergalės labai svariai prisidėjo ir tobulas rungtynes sužaidęs vartininkas Andriy Luninas, atrėmęs net 9 varžovų smagius.

Šį sezoną Čempionų lygoje Ancelotti komanda laimėjo visas 7 rungtynes. Paskutinį kartą tokią ar ilgesnę seriją karališkasis klubas stipriausiame turnyre turėjo per 2014 ir 2015 m. sezonus, kai buvo laimėjęs net 10 mačų paeiliui.

Atsakomosios „Real“ ir „Leipzig“ rungtynės įvyks kovo 6 d.

Pergale Čempionų lygos atkrintamąsias pradėjo ir titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai, 3:1 nugalėję „Copenhagen“ futbolininkus.

Tai buvo pirma „Man City“ pergalė Danijoje prieš šios šalies ekipas per 5 rungtynes.

Guardiolos komanda taip pat jau yra iškovoję 9 pergales Čempionų lygoje iš eilės. Tai – ilgiausia serija tarp visų Anglijos klubų.

Prie pergalės antradienį įvarčiais prisidėjo Kevinas De Bruyne, atlikęs ir rezultatyvų perdavimą Bernardo Silvai, bei 92-ą min. tašką padėjęs Philas Fodenas.

Šeimininkų gretose įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatą trumpam išlyginęs buvo Magnusas Mattsonas.

Šių komandų atsakomasis mačas taip pat įvyks kovo 6 d.