„Chelsea“ vargai tęsiasi: ČL aštuntfinalį pradėjo nesėkme Dortmunde

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Londono Chelsea (Reuters-SCANPIX nuotr.)

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje pergalėmis startavo Dortmundo „Borussia“ ir Lisabonos „Benfica“.

„Borussia“ savo aikštėje pasiekė minimalią pergalę 1:0 prieš Londono „Chelsea“.

Dortmundo ekipai pergalę atnešė 63 min. sprintui per visą aikštelę pasileidęs Karimas Adeyemi. 21-erių krašto puolėjas išmaudė ne tik gynėją, bet ir vartininką Kepa Arrizabalaga.

78 min. „Chelsea“ turėjo bene geriausią progą išlyginti rezultatą. Vidurio gynėjas Kalidou Koulibaly netikėtai atsidūrė atakos smaigalyje, kamuolys prasprūdo pro vartininką Gregorą Kobelį, bet paskutinę akimirką kamuolį nuo vartų linijos nuspyrė Emre Canas.

„Chelsea“ tarptautines kovas pasitiko po labai blankaus etapo vietiniame fronte. Nuo pasaulio čempionato Grahamo Potterio auklėtiniai sužaidė 10 mačų, bet laimėjo tik 2 iš jų.

Prieš šias rungtynes „Chelsea“ triskart sužaidė lygiosiomis bei pasižymėjo vos 1 įvarčiu.

Tuo tarpu „Borussia“ nuotaikos prieš Čempionų lygą buvo visai kitos. Ekipa susirinko visas penkias pergales „Bundeslygoje“, įveikė Vokietijos taurės aštuntfinalį.

Kitame mače daug klausimų išsprendė „Benfica“, išvykoje 2:0 nugalėjusi turnyro išsišokėlius „Club Brugge“.

Portugalus į priekį 51 min. išvedė Joao Mario įvartis, o galop rungtynes 88 min. išsprendė Davidas Neresas.

„Benfica“ prieš atsakomąją dvikovą gali jaustis pakankamai saugiai, nes ji vyks namuose. Tai reiškia, jog belgams Lisabonoje reikės pergalės bent trijų įvarčių persvara.

„Club Brugge“ nustebino grupės etape, kuriame surinko 11 taškų ir už borto paliko Lėverkuzeno „Bayer“ ir Madrido „Atletico“. Antra vieta B grupėje suporavo su H grupės nugalėtojais „Benfica“, kurie žemiau savęs paliko „Paris Saint-Germain“ ir Turino „Juventus“.

Pasidalinti