„Chelsea“ jaunuoliai 2 įvarčiais per 2 minutes parbloškė „Fulham“

Mykhailo Mudrykas (Scanpix nuotr.)

Sunkiai sezoną pradėjusi Londono „Chelsea“ ekipa iškovojo antrą pergalę „Premier“ lygoje.

Pirmadienio vakarą Mauricio Pochettino auklėtiniai dviem greitais įvarčiais 2:0 patiesė „Fulham“ futbolininkus.

„Mėlynuosius“ 18-ąją minutę į priekį išvedė Mykhailo Mudrykas, kuriam tai buvo pirmasis įvartis Londono komandoje oficialiose rungtynėse per 23 bandymus.

Jau iškart po to, 19-ąją minutę, Londono ekipos persvarą padvigubino kitas jaunasis komandos talentas Armando Broja, rugsėjį atsigavęs po kryžminių raiščių traumos, už rikiuotės jį palikusios 274 dienas.

Abi komandos toliau bandė žaisti aktyviai, tačiau pasižymėti nepavyko nė vienai.

„Chelsea“ tai buvo antroji pergalė šiame sezone, po kurios Londono klubas pakilo į 11 vietą turnyrinėje lentelėje.