Chamberlaino ritmu žaidusio Embiido sezonas pakibo ant plauko

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Joelis Embiidas (Scanpix nuotr.)

Joelis Embiidas patyrė menisko traumą ir be krepšinio gali praleisti visą likusį sezoną.

Filadelfijos „76ers“ vedlys Embiidas yra rezultatyviausias NBA sezono žaidėjas. Jis ne tik rinko po 35,3 taško, bet ir atkovojo po 11,3 kamuolio bei dalino po 5,7 rezultatyvaus perdavimo. Nei vienas žaidėjas lygos istorijoje nėra rinkęs 30 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvių perdavimų vidurkių nuo legendinio Wilto Chamberlaino laikų.

Taip pat Embiidas yra pirmasis žaidėjas nuo 1961-1962 sezono, renkantis daugiau taškų nei žaidžiantis minučių. Tokį pasiekimą yra fiksavęs tik tas pats Chamberlainas.

Adrianas Wojnarowskis skelbia, kad klubas žaidėjui atliks medicininę procedūrą, po kurios paaiškės tikslus reabilitacijos laikas. Neatmetama tikimybė, kad vidurio puolėjas ant parketo grįš ir pačioje šio sezono pabaigoje. Tai jau trečias kartas Embiido karjeroje kai jį pristabdo menisko traumos.

Iki nelemtų rungtynių su „Golden State Warriors“ krepšininkas fiksavo penktą ilgiausią istorijoje – 22 rungtynių pelnant bent 30 taškų seriją. Pralaimėtose rungtynėse ne tik nutrūko minėta įspūdinga serija. Ketvirto kėlinuko pabaigoje ant žaidėjo kelio užkrito varžovų žaidėjas Jonathanas Kuminga.

Krepšininkas iškrito ir iš lygos MVP lenktynių – norint pretenduoti į šį titulą reikia sezone sužaisti bent 65 rungtynes.

Pasidalinti