Čempionų lygoje – „Porto“ pergalę įtvirtinęs istorinis Pepe įvartis

Pepe (FC Porto twitter nuotr.)

„Porto“ 2:0 įveikė „Royal Antwerp“ komandą, o komandos kapitonas Pepe įsirašė į UEFA Čempionų lygos istoriją.

Po pirmo kėlinio Portugalijos komanda pirmavo 1:0 – 32 minutę įvartį pelnė Evanilsonas.

Jau per pridėtą rungtynių laiką pergalę smūgiu galva įtvirtino Pepe. Portugalijos futbolo legenda pasižymėjo būdamas 40 metų ir 254 dienų amžiaus. Jis yra vienintelis futbolininkas, kuris pasižymėjo Čempionų lygoje jau įkopęs į penktą dešimtį.

Pepe yra 3 kartu laimėjęs šį turnyrą su Madrido „Real“ komanda. „Porto“ ekipoje jis rungtyniauja nuo 2019 metų.

Iki šiol vyriausiu žaidėju pasižymėjusiu Čepionų lygoje buvo legendinis italas Francesco Tottis.

„Porto“ su 9 taškais po 4 rungtynių dalinasi 1-2 vietas su „Barcelona“. Abi komandos susitiks tarpusavyje kitame ture.