Čempionų lygoje – lygiosios Eindhovene ir minimali „Inter“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar du aštuntfinalių mačai. Milano „Inter“ 1:0 namuose palaužė Madrido „Atletico“, o rungtynės Eindhovene tarp vietos PSV ir Dortmundo „Borussia“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Milano „Inter“ varžovams iš Madrido neleido atlikti nei vieno smūgio į savo vartų plotą, o patys Jano Oblako vartams grasino 5 kartus. Pergalę šeimininkams išplėšė po rungtynių pertraukos aikštėje pasirodęs Austrijos veteranas Marko Arnautovičius.

79 rungtynių minutę Lautaro Martinezas išsiveržė vienas prieš Madrido komandos vartininką, tačiau Oblakas puolėjo smūgi atrėmė. Prie kamuolio pirmas suskubęs Arnautovičius nukreipė jį į vartus. Atsakomosios rungtynės Madride bus žaidžiamos kovo 13 dieną.

Inter X nuotr.

Kitose šio vakaro rungtynėse namuose žaidę PSV atsilikinėjo po pirmo kėlinio, o pusiausvyra antrame kėlinyje nuo 11 metrų žymos grąžinęs Luukas De Jongas tapo visų laikų rezultatyviausiu komandos žaidėjų Čempionų lygoje. Jis taip pat pelnė pirmą komandos įvartį turnyro atkrintamosiose per paskutinius 17 metų.

PSV X nuotr.

Dortmundo komandą 24 susitikimo minutę į priekį buvo išvedęs Donyellis Malenas. Būtent PSV komandoje savo karjerą pradėjęs Malenas pasižųmėjo sudėtingu smūgiu į artimą viršutinį Alexandro Mayerio ginamų vartų kampą.

Šeimininkai kamuolį kontroliavo 55 proc. laiko ir atliko 14 smūgių link vartų prieš varžovų 8. Tiesa, į vartų plotą „Borussia“ pataikė 5 kartus, o PSV – 4. Atsakomosios rungtynės Dortmunde įvyks kovo 12 dieną.