Čempionų lygoje – buvusių „Ryto“ žaidėjų duetas nukalė „Hapoel“ pergalę prieš „Galatasaray“

Sports Rabbi twitter nuotr.

Jeruzalės „Hapoel“ sužaidė pirmąsias savo rungtynes FIBA Čempionų lygoje. Izraelio komanda, namų rungtynes žaidžianti Belgrade, po pratęsimo, 99:96 įveikė Stambulo „Galatasaray“ ekipą.

Ketvirto kėlinio pabaigoje, likus žaisti 15 sekundžių, Speedy Smithas smeigė tritaškį po Maurice’o Ndouro perdavimo. Kitoje aikštės pusėje Ndouras blokavo varžovų metimą ir rungtynės persikėlė į pratęsimą.

Smithas per papildomą laiką pridėjo 5 taškus ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę – 99:96.

„Hapolel“ gretose rezultatyviausiai žaidė Khadeenas Carringtonas – 27 taškai. Levi Randolphas pridėjo 20, o Smithas – 19 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus. Ndouro sąskaitoje 8 taškai ir 5 asmeninės pražangos per 12 žaidimo minučių.

„Galatasaray“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Akwasi Yeboah, įmetęs 27 taškus. Corey Waldenas pridėjo 18, o Miralemas Halilovičius – 15 taškų.

Turkų komanda pralaimėjo abu savo susitikimus Čempionų lygoje.