Čempionų DNR: per tris minutes dublį mušęs Joselu ištempė „Real“ į finalą

Joselu (Scanpix nuotr.)

Įspūdingoje Čempionų lygos dramoje bilietą į finalą Madrido „Real“ klubui išplėšė per kelias minutes dublį sumušęs po keitimo aikštėje pasirodęs Joselu.

Trečiadienio vakarą Carlo Ancelotti auklėtiniai atsakomosiose pusfinalio rungtynėse 2:1 nugalėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkus ir į finalą žengė bendru rezultatu 4:3.

Dar 68-ąją minutę po „Bayern“ kontraatakos ir Alphonso Davieso puikaus smūgio į tolimąjį vartų kampą karališkasis klubas atsilikinėjo 1:0.

„Real“ strategijos nekeitė ir toliau mėgino užkulti varžovų vartus, tačiau tai kurį laiką vaisių nedavė. Lemtingu momentu tapo 81-ą minutę Carlo Ancelotti atlikti keitimai, kurių metu aikštėje pasirodė iki tol tik kartą Čempionų lygoje pasižymėjęs Joselu.

Iš aukščiausios Ispanijos lygos kritusios „Espanyol“ komandos į Madridą persikėlęs puolėjas 88-ą ir 91-ą minutėmis atliko dublį, kuris lėmė fantastišką „Real“ triumfą.

„Bayern“ futbolininkus Čempionų lygos pusfinalyje „Real“ įveikė trečią kartą iš eilės. Tai karališkasis klubas padarė ir 2013-2014 m. bei 2017-2018 m. sezonuose.

Ancelotti trečiadienį tapo pirmuoju treneriu istorijoje, į Čempionų lygos finalą iškopusiu 6 kartus. Iš 5 iki šiol žaistų finalų jis pralaimėjo tik vieną.

Dėl stipriausio pasaulio turnyro trofėjaus karališkasis klubas birželio 1 dieną susikaus su kitu Vokietijos klubu Dortmundo „Borussia“, kuri savajame pusfinalyje 2:0 nugalėjo PSG.

Finale „Real“ kausis jau dėl 15-ojo Čempionų lygos titulo. Pagal šį rodiklį Ispanijos sostinės komandai neprilygsta nė vienas kitas klubas.