TransINVEST debiute išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis

„TOPsport A lygos“ paskutinėse 1-ojo turo rungtynėse paskutinėmis rungtynių sekundėmis triumfavo FK „Transinvest“.

Čempionato naujokai rezultatu 3:2 įveikė Kauno rajono „Hegelmann“.

Progą pelnyti įvartį galva 15-ąją minutę turėjo Matas Vareika, tačiau Simone Moschino vartuose žaidė užtikrintai. Po kelių akimirkų čempionato naujokai įsiveržė į priekį – Ryonosuke Ohori paleido taiklų smūgi iš maždaug 20 metrų.

30-ąją minutę prie „TransINVEST“ vartų kilęs sąmyšis vos nevirto įvarčiu, tačiau po kelių pavojingų bandymu baudos aikštelėje Vilniaus rajono ekipai gaisrus pavyko užgesinti.

Paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis suklaidinęs varžovą baudos aikštelėje Klaudijus Upstas puikiu smūgiu į vartų kampą išlygino rezultatą – 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje pavojingą smūgį link vartų atliko Vareika, visgi smūgiui pritrūko tikslumo. Pavojų prie čempionato naujokų vartų sukėlė ir Michael Thuique, tačiau jo atliktas smūgis skriejo virš vartų.

58-ąją minutę Steve Kingue atliko galingą smūgį į vartų plotą, o juose kamuolį atmušė „Transinvest“ vartininkas, tačiau atmuštas kamuolys atsidūrė prie pat Vareikos ir pastarasis išvedė savo komandą į priekį.

Deividas Malžinskas 62-ąją minutę iš kelių metrų neišnaudojo puikios progos išlyginti rezultato, o 77-ąją minutę Vilniaus rajono ekipos pavojingas reidas į baudos aikštelę baigėsi netiksliu perdavimu.

79-ąją minutę idealus Igno Kaškelevičiaus perdavimas baigėsi sėkmingu Henrique Devenso smūgių į vartus.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis Devensas pelnė pergalingą rungtynių įvartį ir savo ekipai iškovojo istorinius 3 taškus.