Čempionas aiškus: „Real“ dramatiškai palaužė „Barceloną“

Madrido „Real“ komanda El Clasico rungtynėse namie du kartus atsiliko nuo „Barcelona“ futbolininkų, tačiau sugebėjo išplėšti pergalę per teisėjo pridėtą laiką ir principinį susitikimą laimėjo 3:2.

Andreasas Christensenas jau šeštą rungtynių minutę po kampinio smūgiu galva išvedė svečius į priekį.

18 susitikimo minutę Lucas Vasquezas puikiu reidu baudos aikštelėje uždirbo aikštės šeimininkams vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Vinicius – 1:1.

Antroje rungtynių pusėje „Barcelona“ dar kartą pasiuntė kamuolį į Andriy Lunino ginamus vartus. Pasižymėjo Ferminas Lopezas.

Tačiau persvara svečiai džiaugėsi dar trumpiau. Jau po keturių minučių rezultatą išlygino rungtynių didvyriu tapęs komandos veteranas Vasquezas – 2:2.

Nervingoje rungtynių pabaigoje jau per teisėjo pridėtą laiką 32 metų Vasquezas atliko puikų perdavimą Jude‘ui Bellinghamui ir šis neatremiamu smūgiu nulėmė „Real“ pergalę.

Bellinghamas Ispanijos čempionate pelnė 17 įvartį ir tik vienu atsilieka nuo rezultatyviausio žaidėjo Artemo Dovbyko iš „Girona“ komandos.

Ši pergalė praktiškai užtikrino ir čempiono titulą Madrido klubui. „Real“ po 32 turų yra surinkusi 81 tašką ir net vienuolika taškų lenkia antroje vietoje žengiančią „Barcelona“ ekipą.

„Real“ tęsia kovą ir Čempionų lygoje. Po pergalės prieš „Manchester City“ Ispanijos klubas dėl vietos finale kovos su Miuncheno „Bayern“ ekipa.