„Celtics“ pralaimėjo antrą pratęsimą per parą

Cavaliers - Celtics (Scanpix nuotr.)

Bostono „Celtics“ komanda NBA patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Bostono komanda išvykoje 114:118 po pratęsimo nusileido Klivlando „Cavaliers“ krepšininkams.

„Celtics“ po pratęsimo pralaimėjo ir praeitos nakties rungtynes, kuriose 129:131 krito prieš Niujorko „Knicks“.

Tokio likimo Joe Mazulla auklėtiniai galėjo išvengti, tačiau likus 0,8 sek. Grantas Williamsas prametė abu baudų metimus ir komandos keliavo į pratęsimą.

Jame žibėjo „Cavaliers“ lyderis Donovanas Mitchellas ir Lamaras Stevensas. Pastarasis per pirmus tris kėlinius žaidė tik 9 sekundes, tačiau rungtynes baigė su 8 taškais, įskaitant ir „Cavs“ pratęsime į priekį 114:112 išvedusį tritaškį. Stevensas taip pat sugriebė 8 atšokusius kamuolius, iš kurių 6 – puolime.

Mitchellas su 40 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyviais perdavimais tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju.

„Celtics“ gretose rezultatyviausiai žaidė Jaylenas Brownas, surinkęs 32 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir pritrūkęs 1 rezultatyvaus perdavimo iki trigubo dublio.

Tiesa, Bostono komandai šiąnakt nepadėjo „Visų žvaigždžių“ rungtynėse žaidęs Jaysonas Tatumas ir Alas Horfordas.

Šį sezoną „Cavaliers“ ir „Celtics“ žaidė 4 kartą. Visus tris sykius, kai laimėjo, „Cavs“ tai padarė po pratęsimo.

J.B. Bickestaffo auklėtiniams tai buvo antra pergalė iš eilės.