„Celtics“ – NBA reguliariojo sezono pusiaukelės geriausia komanda

Jaysonas Tatumas (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Bostono „Celtics“ (29-12) pratęsė pergalių seriją bei toliau gali vadintis geriausia NBA komanda.

Joe Mazzulla auklėtiniai namuose 107:99 nugalėjo Čikagos „Bulls“ (19-22).

„Celtics“ laimėjo trečiąsyk paeiliui ir Rytų konferencijoje užima pirmą vietą. Geresnio rezultato už šią ekipą neturi ir nė viena Vakarų konferencijos komanda.

Su šiomis rungtynėms pažymėta ir simbolinė NBA reguliariojo sezono riba – 41 rungtynės. Tai reiškia, kad iki įkrintamųjų liko dar tiek pat mačų.

Nugalėtojams Jaysonas Tatumas per 38 minutes surinko 32 taškus (6/10 dvit., 4/11 trit., 8/8 baudų), 8 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ lyderis šį sezoną fiksuoja 30,8 taško, 8,1 atkovoto kamuolio ir 4,2 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. Tatumas kol kas turi didžiausią taškų vidurkį per Bostono klubo istoriją.

Be to, Tatumas mačą su „Celtics“ uždarė dėjimu su pražanga.

„Bulls“ gretose labiausiai išsiskyrė Zachas LaVine’as, kurio sąskaitoje per 42 minutes buvo 27 taškai (6/11 dvit., 4/13 trit., 3/3 baudų), 7 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 32, Grantas Williamsas 20, Jaylenas Brownas 19, Malcolmas Brogdonas 11.
„Bulls“: Zachas LaVine’as 27, Nikola Vučevičius 21, DeMaras DeRozanas 13, Patrickas Williamsas 10.