Čeburinas po antro pralaimėjimo: „Dabar svarbiausia psichologinis žaidėjų stovis“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Vilniaus „Žalgiris“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės. „Žalgirio“ facebook nuotr.

Vilniaus „Žalgirio“ komanda visą sezoną nesutiko sau lygių Topsport A lygos čempionate, tačiau priartėjus pasirodymui Europoje patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Vladimiro Čeburino komanda šį sezoną du kartus iš eilės nebuvo pralaimėjusi. Antroji nesėkmė užfiksuota penktadienio akistatoje su principiniu varžovu „Kauno Žalgiriu“.

Vienintelė susitikimo įvartį 70 minutę pelnė Filipas Dangubičius.

„Mūsų planas turėjo galimybių, tačiau varžovai gynėsi. Ne tiek daug jie turėjo savo progų, bet ja pasinaudojo. Taip, nemalonu pralaimėti dvejas rungtynes iš eilės, bet Europa yra Europa. Abejose rungtynėse jau galvojome ir apie ateinančias rungtynes. Didelio akcento nedarėme, bet ruošėmės. Dabar svarbiausia psichologinis žaidėjų stovis. Svarbu, kad suveiktų tie sumanymai, kuriuos turime. Tai svarbiausia.“ –  kalbėjo „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Čeburinas.

Kauniečiams ši pergalė buvo labai svarbi ne tik žaidžiant su principiniu varžovu, bet ir dėl turnyro lentelės. Naujo trenerio Sauliaus Širmelio vadovaujama ekipa su 34 taškais įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje.

„Vaikinai tikrai žaidė negailėdami savęs. Po tokio maratono žaidžiant su tais pačiais žaidėjais nuovargis turbūt buvo milžiniškas. Bet jie rado savyje jėgų, kurios leido mums džiaugtis pergale. Manau, visai pelnytai, – kalbėjo Širmelis.

– Pirmame kėlinyje buvo užduotis neduoti „Žalgiriui“ laisvės aikštės viduryje. Išpildžius tai vaikinai patikėjo, kad ir į priekį galime žaisti gerokai geriau. Ir pirmame kėlinyje buvo tokių atakų, kurias mes netiksliais perdavimais patys nužudėme. Antrame kėlinyje galvos buvo švaresnės ir sprendimų priėmimas leido pelnyti įvartį.“

Prieš mačą su „Kauno Žalgiriu“ sostinės ekipa 1:3 nusileido antroje vietoje žengiančiai Kauno rajono „Hegelmann“.

Vilniaus „Žalgiris“ ateinantį ketvirtadienį pirmąsias Konferencijų lygos rungtynes žais išvykoje su Suomijos VPS ekipa.

Pasidalinti