Campazzo negelbėjo: „Crvena Zvezda“ suklupo Miunchene

Facundo Campazzo (IMAGO/kolbert-press-SCANPIX nuotr.)

Facundo Campazzo sugrįžimas į Eurolygą negarantavo Belgrado „Crvena Zvezda“ (11-15) pergalės.

Miuncheno „Bayern“ (10-16) savo aikštėje 87:80 nugalėjo svečius iš Serbijos.

Campazzo šią savaitę buvo priregistruotas į „Crvena Zvezda“ sudėtį, nors kontraktą pasirašė dar prieš du mėnesius. Iki šiol Belgrado klubui buvo draudžiama registruoti naujus žaidėjus dėl finansinių pažeidimų.

31-erių argentinietis per 28,5 minutės pasižymėjo 16 taškų (1/4 dvit., 3/11 trit., 5/6 baudų), 7 rezultatyviais perdavimais, 3 atkovotais kamuoliais ir 12 naudingumo balų.

„Bayern“ nutraukė keturių pralaimėjimų bei tuo pačiu apsunkino „Crvena Zvezda“ atkrintamųjų viltis. Po šio mačo Belgrado ekipa žengia 13 pozicijoje, o vokiečiai yra 14 vietoje.

Nugalėtojams Vladimiras Lučičius per 21 minutę surinko 20 taškų (4/4 dvit., 4/6 trit.), 1 atkovotą kamuolį ir 16 naudingumo balų.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius ir Cassiusas Winstonas (4/8 dvit., 2/3 trit.) po 20, Nielsas Giffey 11, Freddie Gillespie ir Othello Hunteris po 8.
„Crvena Zvezda“: Luca Vildoza 18 (5 rez. perd.), Facundo Campazzo 16, Nemanja Nedovičius 15, Filipas Petruševas 10.