Butkevičius – apie jaučiamus traumos padarinius ir nenorą mindyti žaizdas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Arnas Butkevičius (Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.)

Arnas Butkevičius laimėjo lenktynes su laiku ir šią vasarą galės užsivilkti Lietuvos rinktinės marškinėlius

Dėl kojos traumos LKL atkrintamąsias praleidęs ir tik finaluose ant parketo grįžęs Butkevičius nepadėjo Kauno „Žalgiriui“ apginti šalies čempionų titulo. Tačiau žaidėjas tikisi, kad sezono tikslus pavyks pasiekti su šalies nacionaline komanda.

Į pagrindinių rinktinės kandidatų stovyklą Palangoje žalgiriečiui toli keliauti nereikėjo. Pastarąsias dienas jis su šeima leido pas tėvus Klaipėdoje.

Butkevičius atskleidė, kad dar jaučia traumos padarinius ir per daug nenorėjo kalbėti apie nesėkmingą klubinio sezono pabaigą.

„Man per daugiausiai poilsio nereikėjo. Nespėjau ir pavargti po traumos. Atvykom darbuotis, viskas vyksta pagal planą, įeinam į treniruočių stovyklą.“

– Ar dėl traumos nebuvo nerimo, kad nepavyks prisijungti prie rinktinės?

– Kažkiek buvo viskas pakibę ant klaustuko. Kol kas viskas atrodo gerai. Po didesnio krūvio traumos padariniai dar kažkiek jaučiasi. Bet gydytojai šneka, kad tai yra normalus procesas. Reikės kažkiek laiko, kad visi padariniai išnyktų. Dabar reikia krūvio, kad sugrįžčiau į žaidybinį ritmą. Ir kojai, ir man pačiam būtų kažkiek geriau.

– Ar susigulėjo emocijos po finalo?

– Nelabai kas čia gali susigulėti. Tiesiog nuviliantis sezono galas. Tiek asmeniškai, tiek visai komandai. Tas kartėlis yra likęs. Kažkiek su komandos draugais po rungtynių pasišnekėjome ir tiek. Nesinori tos žaizdos mindyti.

– Kas bus svarbiausia per savaitę iki rungtynių su Slovėnijos komanda?

– Svarbiausia bus išsigryninti trenerių idėjas ir jas atkartoti aikštelėje. Viskas apie tai. Kuo greičiau surasti komandinį ritmą, kas kam patogu ir nepatogu. Kad trenerių paruoštas planas eitų kuo sklandžiau.

– Rinktinės sudėtis atrodo pakankamai pajėgi, kad įveiktų atranką?

–Tikiuosi, kad taip. Ant popieriaus tikrai atrodome gerai. Neturime poros žaidėjų. Nebus Igno, klaustukas dėl Jono. Tikėkimės, kad šiais metais viskas bus gerai. Olimpinė atranka yra sudėtingas dalykas – vienos rungtynės gali sumaišyti visas kortas. Reikia kuo geriau pasirengti ir atiduoti viską, ką turime.

– Ką nuveikei per tas kelias laisvas dienas?

– Pasidariau vieną treniruotę ir pervažiavau į Klaipėdą. Su šeima pabuvome porą dienų pas tėvus

Pasidalinti